2021. július

Munkatársat keresünk karosszéria lakatos pozícióba.

Bővül a Volvo Galéria Budapest csapata. A Volvo Car Corporation tulajdonában lévő legnagyobb magyarországi Volvo gépjármű kereskedés és szerviz a Volvo Galéria Budapest munkatársat keres karosszéria lakatos pozícióba.

Feladatok:

  • Volvo személygépkocsik karosszéria javítása
  • Általános karosszéria munkák, egyengetések, részelem cserék, elem cserék elvégzése
  • Húzató pados munkavégzések
  • Légzsák modulok és műszerfal párnák cseréje
  • Sérült futómű alkatrészek cseréje
  • Hiba megállapítások és jó kárfelmérő képesség

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Érvényes “B” kategóriás vezetői engedély
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett többéves tapasztalat
  • Prémium járművek javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Szakmai támogatás, továbbfejlődési lehetőség
  • Továbbképzés
  • Átlagnál magasabb, európai szintű munkahelyi körülmények

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Váci út 50-58.

Jelentkezni fényképes önéletrajz csatolásával a peter.komzak@volvogaleria.hu email címem.